Gelecek İçin Harekete Geç!

Taff Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi olarak kalite ve müşteri odaklı ürün anlayışına önem veriyoruz. Gelişen teknolojinin imkanlarını harmanlayan firmamız ile; otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetler alanlarındaki, filo kiralamalarına, otomotiv distribütörlerinin veya marka üreticilerinin yetkili ve özel servislerine, bireysel müşterilere, Türkiye genelinde seçkin 30 kişilik kadromuz ve eğitimli personellerimiz ile 7 yıldır hizmet vermekteyiz. İstanbul olmakla birlikte 8 ilde ofislerimiz ve ARGE merkezlerimiz bulunmaktadır.

Uluslararası iş ortaklarımızla, otomotiv sektöründeki satış sonrası hizmetlerde, geçmişten gelen uluslararası sigortacılık tecrübemiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz kalite anlayışımızla kısa zamanda SSH kalite, güven ve denetim hedeflerini aşmış ve sektörde ilki başarmış bir firma olarak yer almaktayız. Firmamızın; kurulumun aşamasında ve hala devam ettirdiğimiz geleceği belirleyen önceliklerimiz hedefimize ulaşmamızı sağlamaktadır.

 

• Faaliyet alanında uluslararası lider konumuna erişmek,

• Hizmetle; kalite, doğruluk, güven ve istikrar oluşturmak,

• Dengeli ve kararlı büyümeyi sağlamak,

• Topluma ve çevreye katkıda bulunacak çalışmalara öncelik vermek.

 

Uzman kadromuz ile birlikte, otomotiv sektörünün satış sonrasındaki müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlara denetim ve hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, güven sağlamamız önceliğimizdir.

 

Kalite Politikamız

Kalite ve memnuniyet odaklı iş anlayışımızla, iş ortaklarımıza ve hizmet alan kullanıcılarımıza kalite standartları çerçevesinde hizmet sunmayı, olumlu geri dönüler sağlamayı ve hizmet kalitesine katma değer yaratarak yenilikler ile kalite anlayışını arttırmayı prensip edindik. Amacımız; kalite yönetim sistemi doğrultusunda, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırarak kârlı bir büyüme sağlarken, müşterilerimize en ekonomik çözümleri ve en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Kurumsal sorumluluklar, kalite ve satış sonrası hizmetler önceliğimizdir.

Taff Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi geliştirirken, hizmet ağımıza dahil ettiğimiz markaların kaliteli ve güvenilir olmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden ‘‘Take Action For Future’’ (Gelecek için harekete geç!) diyerek devam ediyoruz.

TAFF Danışmanlık , müşterilerinin güven duyması sayesinde otomotiv, turizm, teknoloji, tasarım ve eğitim alanlarında her geçen gün büyümeye devam ediyor.

MİSYON

Danışmanlığımız size şunları sağlar:

Zaman Yönetimini Sağlamak,

Müşteri Memnuniyet Oranını Artırarak Markalara Bağlı Müşteri Oluşturmak,

Müşteri Memnuniyet Odaklı Çalışmak,

Liderlik Becerilerini Geliştirmek,

Kaliteden ödün vermemek,

Kazanımı arttırmak,

Yeterliliği Çoğaltmak,

Uzman Kişilerin Onayını Almak,

Detaylı Raporlama ile Analiz Yapmak,

Detaylı Araştırmalar Yapmak,

Seçkin Markalar ile Çalışmak,

Dengeli ve Kararlı Büyümeyi Sağlamak.

 

TAFF Danışmanlık, küresel bir danışmanlık şirketidir. Faaliyetlerimize 2016 yılında başlayarak müşteri odalıklı güven hizmet vererek hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye’nin birçok bölgesinde temsilcilikleri ve çözüm ortakları bulunan bir danışmanlık şirketidir. Çözüm ortakları da teknolojiyi alanlarında en iyi kullanan ve alanlarındaki en tecrübeli firmalardan oluşmaktadır.

FİLO VE SİGORTA OPERASYON YÖNETİMİ

Filo şirketlerinin operasyonel konuda desteklenmesi

TSE BELGELENDİRME

Markaların ve servislerin TS 12047 VE TS 13168 belgelerine sahip olmaları

DANIŞMANLIK, KOÇLUK, EĞİTİM

Markaların süreçlerinin denetlenmesi, ihtiyaçlar doğrultusunda planlamaların belirlenmesi, uzman kadrolar tarafından eğitim ve koçluk verilmesi

KOMA

Markaların, servislerin ihtiyaçlarının ve eksikliklerin belirlenmesi, raporlandırılması ve fiziki denetlenmesi