Uzman Görüşü & Raporlama

Otomotiv sektöründe, uzman kadrosu ile teknik konularda araçlar incelenmekte ve bu konular hakkında oluşan kusurların teknik açıklamaları yapılmaktadır. Uzman kişiler tarafından detaylı, hukuki konularda dava dosyalarının güçlendirilmesini sağlayacak bilgilendirici kanıtlarla sonuca ulaştıran raporlar oluşturulmaktadır. Raporlar gelişme sürecini ve karar aşamasını belirleyici etkiye sahiptir. Anlaşmazlık sağlanan konularda objektif olarak incelemeler yapılarak, konunun şeffaf ve tarafsız olarak raporlanması adil değerlendirilmesi sağlamaktadır.

TAFF Danışmanlık ile çalışan marka ve filolar, uzman görüş raporlarıyla birlikte çözülemeyen veya belirsiz olan konuların sonucuna ulaşmıştır. Uzman görüşü raporu sonucu; profesyonel inceleme, detay ve kanıtlarla tüketici haklarını korumakta ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Denetimler eksiksiz bir şekilde özenle uzman kişiler tarafından raporlanmaktadır. Bitmiş raporlara istenilen zamanda ulaşılabilmektedir. Özel yazılım ve raporlama tekniği ile denetim raporlarına ulaşılmaktadır.

Raporların Sonuçları

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteden ödün vermeden, liderlik becerilerini geliştirmek ve müşteri memnuniyet oranını artırarak markalara bağlı müşteri oluşturmak.

Detaylı Raporlama

Detaylı araştırmalarla, uzman kişilerin onayını alarak, detaylı raporlama ile analiz yapmak.

Denetim Sonucu

Seçkin markalar ile çalışarak, dengeli ve kararlı büyümeyi sağlayıp kazanımı arttırmak.